Po roce, jsou tu VÁNOCE - aneb Ježíšci, DĚKUJEME

05.01.2024

Náš společný Štědrý den jsme netradičně oslavili tradičně později. Ptáte se proč? Jako každý rok se část z nás rozprchne na vánoční pobyty k rodině nebo známým. Někteří tráví část svátků ve volnočasovém centru na Myšinci. Ti, co zůstávají v domově, najdou samozřejmě dárky pod stromečkem 24. 12.. Ale abychom si to užili všichni dohromady máme Štědrý den vždycky i v lednu. A věřte, že je to Štědrý den se vším všudy. S cukrovím, salátem, řízkama, stromečkem, pohodou a vánoční atmosférou. Kdybyste k nám 5. 1. přišli na návštěvu, nepoznali byste rozdíl. Užívali si ho malí, velcí i největší.

Dodržujeme tradice, nebo se o to aspoň snažíme : - ). Od rána nejíme, abychom viděli zlaté prasátko. Malí jsou nedočkaví, pořád nakukují do obýváku, jestli už ten ježíšek dorazil. Z okna tak nevyhlížíme jen první hvězdičku, ale také zlaté prasátko a Ježíška. Posloucháme, jestli už náhodou neuslyšíme Ježíškovo zvonění.

A pak to přijde. Kouzelné zvonění zvonečku a rozsvícený stromeček On vážně přišel. A kolik dárků nám donesl. Tak hurá do rozdávání. To je radosti. Jak to ten Ježíšek věděl, že přesně tohle chci?

A to nejdůležitější pro Vás, milý Ježíšci - dárci, kamarádi , sponzoři.

Děkujeme za radost v našich očích, za splněná přání.

Všem vám přejeme krásný a pohodový rok 2024.

Amálka, Jirka, Verunka, David, Nika, Tomáš, Dan a Michal