Fotogalerie 2023

Fotogalerie 2023

Dárky z KOPR CUPU - DĚKUJEME

                   JESENÍKY 01. - 08. 07. 2023

První týden v červenci strávilo 6 dětí v doprovodu tety a strejdy v Jeseníkách. Velké Losiny, vojenská pevnost Hůrka, jízda lanovkou na Čerňavu, Branná, Rejvíz, borůvky, grilovačka, Priessnitzovy lázně Jeseník, bobová dráha v Petříkově...... A nekonečná pohodička a skvělé zázemí v penzionu U rybníka v Nových Losinách.

Letní tábor v Karolince aneb Zachraňujeme Tlapkáčky

V druhé polovině července (15. - 22. 7. 2023) jsme společně vyrazili na náš již tradiční "domovský" tábor, tentokrát do Karolinky. Mezi lesy jsme objevili skvělou chalupu, která se nám na týden stala "domovem". Na tábor jsme vyrazili s těmi nejmenšími a tak celotáborové téma bylo jasné ... 

Zachraňujeme Tlapkovou patrolu

A povedlo se, během týdne jsme vysvobodili Chase na pouti v Karolince, postavili jsme pejskům domečky v lese, s Marshallem jsme navštívili místní hasiče a Rubll za námi přijel na houkačce policie z Karolinky. Skye jsme vysvobodili na statku u Rajmunda a Rocky na nás čekal na Kohútce a Portáši. Nechybělo opékání, grilování, koupání, dovádění v potoce, turnaj v pexesu, tvoření, stezka odvahy a procházky. Poslední naše cesta vedla za pokladem do Vodního světa ve Velkých Karlovicích, tam se dětem líbilo vůbec nejvíc. Tábor jsme si všichni užili, tety teď sice budou několik dní spát, ale to nevadí, o tom to je, co bychom pro ty naše zlatíčka neudělali.  

Výlet do Vizovic

IRON GAMES

17. 6 2023

Zúčastnili jsme se prvního ročníku sportovně-dovednostní soutěže IRON GAMES v DD Zašová. Nevěděli jsme dopředu, co nás čeká, ale zvládli jsme to skvěle. 

Parádní akce, těšíme se na další ročník.

Slavata triatlon tour

15. 6. 2023 Otrokovice

Skvělá akce, kde se sešly děti z dětských domovů i běžných rodin. Soutěžilo se v kategoriích podle věku v disciplínách jízdě na kole a běhu.

Divadelní představení v Luhačovicích

Dopravní soutěž ve Valašském Meziříčí

Čokoládová tretra ve Vsetíně

Ve Vsetíně se konal již několikátý ročník akce Čokoládová tretra pro děti. Akce se koná při příležitosti atletické soutěže pro dospělé Zlatá tretra v Ostravě. Tentokrát si závod v běhu mohl vyzkoušel úplně každý. A tak jsme nemohli chybět. Na startu jsme se potkali i s Jiřím Mužíkem, vicemistrem Evropy na 400m překážek. Náš Dětský domov vyslal hned pět šikovných závodnic. Nejlépe společně s tetou Janou utíkala za ruku Valinka, vybojovala si krásnou bronzovou medaili.  

Slet čarodějnic, Leskovec

V sobotu jsme si s dětmi udělali výlet do Leskovce na slet čarodějnic🧙🧙‍♀️. Děti byly vybaveny klobouky a dobrou náladou. Navštívili jsme stáj Gamara. Paní Křišťálová nám představila své koníky: 🐎🐎🐎Polly, 🐎 Gazal, 🐎 Dastin, 🐎 Tonda... 🐎🐎🐎 Děti se hned začaly domlouvat, kdo na jakém koni pojede. 🤣Jelikož nám z počátku nepřálo počasí... byli jsme pozváni na frgál a další dobroty. Počasí se umoudřilo a mohli jsme vyrazit na vyjížďku 🐎 Děti byly nadšené, celý víkend už nemluvily o ničem jiném🤣🤣 a těší se na další setkání s koníky. 🐎 Návštěva v Leskovci, byla zakončena opékáním špekáčků. 

Plavecké závody dětských domovů, Uherské Hradiště 

Po letech zastíněných "covidem" se nám vrátila další tradiční akce pro děti z dětských domovů. Byly to plavecké závody v Uherském Hradišti. Do Aquaparku se sjelo hned osm domovů ze zlínského kraje, aby změřilo síly v plavání a soutěžích ve vodě. Děti  závodily v pádlování na kruhu, lovení puků na čas, a samozřejmě ve všech plaveckých stylech. Nechyběla ani štafeta, nebo atraktivní závod vychovatelů. Liptál se rozhodně neztratil, reprezentovali nás Matěj, Nikolka, Pavla, Jeni a Lucinka. Z pěti skoků do vody jsme si odvezli pět medailových umístění. Za odměnu nesměla chybět zastávka v KFC. 

Gratulujeme všem našim rybičkám ...

Vánoční den v Liptále

Již tradičně jsme oslavili Vánoce až v lednu! Na Štědrý den se totiž pravidelně děti rozprchnou všemi různými směry a tak vždy počkáme, až se sejdeme pod stromečkem všichni. No posuďte sami, není skvělé mít ten kouzelný den dvakrát? Nám ani dětem to vůbec nevadí. Užili jsme si to a bylo to krásné.