Naši eskymáčci

17.01.2022

Konečně jsme se dočkali ... po nucené roční pauze se to povedlo. Odjeli jsme na tradiční lednovou akci, na Lyžování a lopatění na Tesák. Akci pro děti pořádá Dětský domov Vizovice a my jim tímto chceme moc poděkovat! Děkujeme, že to nevzdáváte a děláte dětem hezčí dny. A opravdu to tak bylo ... když se na horizontu Trojáku a Tesáku zbarvila krajina do bíla, dětem se v autě rozzářila očička. Celou cestu a vlastně i týden před samotnou akcí jsme stále poslouchali a "co tam budeme dělat, vždyť není žádný sníh". Nakonec to vyšlo a všechno dobře dopadlo. 

Děti si celý víkend patřičně užily. A pozor ... přátelé, kamarádi ... my jsme ty medaile přivezli! 😂 A to úplně všichni. Maty byl třetí, Luky druhý, Mareček třetí a Lucinka druhá. Jeninka zvítězila a dovezla si zlatou medaili, která ji udělala obrovskou radost. A bylo opravdu zasloužená, Jeni se zúčastnila jak hlavní soutěže v lopatění, tak všech doprovodných - malovala, zpívala i tancovala. Jeni si akci užila úplně nejvíc. ❤ 

Tato akce ovšem pro nás měla jednu obrovskou přidanou hodnotu ... užívali jsme si to především společně. S kluky Matym a Lukym jsme hráli naše oblíbené společenské hry a byla to obrovská legrace. Bang a Gobit jsou momentálně 👍 TOP! U prcků vede "Hádej kdo!" a samozřejmě pexeso. Byl to parádní víkend. No však posuďte sami ... fotky a úsměvy dětí mluví za vše.