Náš tradičně "pozdní" Štědrý den

06.01.2023

Štědrý den v Liptále slavili od nás jen Amálka a Jirka. My ostatní jsme byli doma, nebo na Myšinci. Amálka s Jirkou tak slavili Štědrý den s ostatními dětmi, které zůstaly v Liptále. Prožití vánočního dne nám trochu kazila nemoc dětí. Ale i přesto vládla vánoční atmosféra. Pohádky, cukroví, vyhlížení Ježíška. Došlo také na tradice - krájení jablíčka - bude tam hvězdička, nebo ne? A taky se házelo botou. Byla to legrace - i tety si hodily. A nakonec vyhlížení Ježíška z okna, záhadně rozsvícené světýlka na stromečku a překvapení.

Ale nejvíce jsme se těšili na náš společný Štědrý den. Na to, že budeme všichni spolu pohromadě. Na společně strávený čas, na pohodu a legraci, kterou zažijeme.  Pro některé z nás to byla premiéra.

Vánoční atmosféra se vším všudy. Jsme všichni spolu....  Stromeček, koledy, cukroví, zapálené svíčky, řízky a spousta dobrot. A velké očekávání jestli ten Ježíšek opravdu přijde?

Po sváteční večeři najednou zazvonil zvoneček a vzhůru ke stromečku. Velká radost a překvapení. A to nejen u malých, ale i u těch větších. Ježíšku, DĚKUJEME.

Touto cestou DĚKUJEME všem našim milým sponzorům, kteří na nás i v této nelehké době myslí.

ĎEKUJEME.

Amálka, Jirka, Nika, Nicol, Naty, Tomáš, Dan, Evča, Michal                                                                 DĚKUJEME