Stačí věřit ... ♥

03.12.2021

Naši přátelé ... máme tady sdělení! VÁNOCE BUDOU ... ❤ Vánočních dárků v dětském domově v Liptále díky mnoha štědrým lidem máme vždy dostatek. Za to strašně moc děkujeme a moc si toho vážíme ... 🎄 Poslední dva roky obzvlášť, jste neuvěřitelní. Víme, že to ale není samozřejmost ... 

Ani my ale nezapomínáme, že radost není jen dárky rozbalovat a dostávat, ale i darovat. 🎁 Společně s tetami Jančou, Míšou a strejdou Lukášem jsme se už druhým rokem zapojili do projektu "Krabice od bot". Pomáháme tím Ježíškovi, aby všechny děti měli pod stromečkem dárečky. Našetřili jsme si z kapesného pár korun a vyrazili na nákupy. Vybrali jsme si předem věkově nám blízké děti, a vybírali, vybírali a vybírali ... co by se líbilo nám, a co by tak mohlo udělat radost těm ostatním. Bylo to nádherné odpoledne, večer jsme všichni společně dárky zabalili, na krabice napsali komu jsou určeny a odnesli je do Diakonie ve Vsetíně. 

Obrovské díky patří Matymu a Lukymu, kteří bez váhání vyměnili své sladkosti, které by si za kapesné koupili, za radost pro někoho úplně cizího. Kluci už jsou velcí a rozumí tomu o kousíček víc něž prťata, takže i o to víc si vážíme toho, že s námi do toho šli a pomohli. Bez váhání, ochotně a s nadšením. Protože jak se zpívá v mnoha písničkách ... sny se plní o Vánocích, nebo stačí věřit ... my dobře víme, že tomu štěstíčku se občas musí jít malinko naproti. ❤🍀 A v dnešní době to platí dvojnásob!  

Děkujeme děťátka naše, jste zlatíčka! ❤