Čejkovice, výletujeme s Baťovci

07.09.2022

Zaměstnanci firmy Baťa (naši kamarádi) pro naše dětičky připravili dvoudenní edukativní výlet do Čejkovic 😊. Program byl nabitý od rána do večera🙃

Den 1. 

Jako první nás čekala exkurze ve výrobě čajů SONNENTOR. Prošli jsme se bylinkovou zahradou🌿, vystoupali na vyhlídku a ochutnali výborný čaj☕. Následně jsme se ubytovali na zámku 🏰, kde nás po skvělém obědě čekala také exkurze. Děti nejvíce zaujala kostra a místní kaple. Aby toho nebylo málo, čekala nás další exkurze, tentokrát v Templářských sklepech. Předtím se však děti musely posilnit zmrzlinovým pohárem 🍨.  Po večeři jsme se ještě prošli ve vinicích🍇a hurá na kutě. Někteří z nás se noci na zámku báli 👻, někteří se těšili, že je navštíví Bílá paní😅.

A nesměl chybět ani modeling... známe své lidi 🤣🤣🤣

Den 2.

Někteří z nás spali na zámku jako princezny👸, někteří jako rytíři či princátka 🤴, ale důležité je, že všichni se vyspali do růžova. 

Hned po snídani jsme vyrazili do ZOO v Hodoníně. Děti se moc těšily. Viděli jsme spoustu krásných zvířátek 🐒🦜🦓🐑🐫🦩 a nakrmili ovečky. Snědli jsme pizzu 🍕i když Mareček měl po celou dobu chuť na palačinky🥞, no snad se jich dočkal na DD😅. Cestou do Liptálu jsme navštívili výrobnu brambůrků - Petr Hobža ve Strážnici. Děti byly nadšené, především protože mohly ochutnat brambůrky pěkně za tepla 😋. Bylo to opravdu parádní a dozvěděli jsme se spoustu nových věcí. Večeře byla třešničkou na dortu za super výletem a to v McDonalds 🍟🍔.

Děkujeme Baťovcům za skvělé zážitky. Myslím si, že hláška: "Františku udělej berana" se jen tak nezapomene 😅😅.


Děti, se také učily třídit 🤣🤣🤣