Léto je léto ♥, 1.díl

09.07.2022

Hurá do neznáma ... a možná ještě dál.

Právě začínáme, je nám fajn ... dočkali jsme se, máme tolik vytoužené prázdniny. A přinášíme vám první díl našeho letního vyprávění. V prvním díle (1. - 10. 7. 2022) vám budeme vyprávět, jak jsme se rozprchli do všech možných koutů nejen ČR. 👌🌞 Matěj, Lukáš a Jenifer odjeli poznávat krásy Slovenka, přesněji řečeno do Tater. Výletem do hor zahájili svá letní dobrodružství. 

Teta Míša zahájila svou dlouze očekávanou dovolenou, celý červenec si bude užívat volna. ❤ Přejeme ji, aby si odpočinula a načerpala potřebnou sílu na další školní rok. Lucinka zahájila léto svým prvním táborem. Odjela do Semetína do pohádkové říše ... jak ona sama říká. 🤣 Užila si pět dnů společně s Elsou, Annou a Olafem, přijela sice unavená, ale spokojená a tak to na správném táboře má být. Vyprávěla nám spoustu zážitků, musela to být obrovská legrace. Lucinka už je ostřílená tábornice, přebalila kufr a frnkla nám zase o kus dál ... 👱‍♀️❤ ale o tom až v dalším díle ... 

Teto, já bych moc chtěl na tobogán ... 

A co Mareček a teta Jana? Ti zůstali na domově úplně sami. Rozhodně se toho nezalekli a týden "klidu" si patřičně užívali. Nechybělo koupaliště, kino, špekáčky, pořádná grilovačka, výlet do lesa a na Marečkům vysněný tobogán. A i když nám počasí úplně nepřálo, tak nám to vůbec nevadilo. Když pršelo a bouřilo, hráli jsem pexeso, stavěli z lega, malovali a užívali si pohádkové večery.